Tak będzie wyglądać nowa strażnica w Nowym Targu. Komenda wojewódzka ogłosiła przetarg na jej budowę

8 godzin temu
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie ogłosiła przetarg na budowę nowej siedziby Komendy Powiatowej PSP w Nowym Targu wraz z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą. Zgodnie z dokumentacją inwestycja ma zostać zrealizowana do 1 grudnia 2028 roku.
Idź do oryginalnego materiału