Zgłoszenie o zaginięciu błyskawicznie postawiło na równe nogi wszystkie służby. Sytuacja wygląda bardzo niepokojąco. Z przekazanych informacji wynika, iż młode kobiety postanowiły wykąpać się w jeziorze, zostawiając swoje rzeczy osobiste oraz odzież na brzegu w okolicach plaży niedaleko ośrodka „Rusałka”.Od momentu, gdy 21-latki były widziane po raz ostatni, minęło już kilka godzin. Brak jakiegokolwiek kontaktu z kobietami i pozostawione na piasku rzeczy potęgują obawy o ich życie i zdrowie. Nie wiadomo, czy wyszły z wody i gdzieś poszły. Nie ma z nimi
kontaktu.Na miejscu pracują policyjne patrole oraz wyspecjalizowane ekipy ratunkowe. Czytaj też: