Szachowe starcie w komendzie. Kto stanął na podium?

1 dzień temu

W Świętochłowicach rozegrano turniej szachowy o puchar komendanta miejskiego policji, w którym zmierzyli się młodzi zawodnicy i przedstawiciele kilku służb mundurowych. Rywalizacja trwała do ostatniej partii.

W sobotę 13 czerwca w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbył się Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji. Wydarzenie zorganizowano we współpracy ze Szkolnym Kołem Szachowym „Jedynka” Świętochłowice.

Do rozgrywek przystąpiła liczna grupa młodzieży oraz reprezentanci służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego. Turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund, a o końcowych rozstrzygnięciach decydowały partie rozgrywane do samego finału.

Wśród laureatów znalazł się także funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej, który wywalczył miejsce na podium.

red
źródło: Śląski Oddział Straży Granicznej

Idź do oryginalnego materiału