W Świętochłowicach rozegrano turniej szachowy o puchar komendanta miejskiego policji, w którym zmierzyli się młodzi zawodnicy i przedstawiciele kilku służb mundurowych. Rywalizacja trwała do ostatniej partii.
W sobotę 13 czerwca w Komendzie Miejskiej Policji w Świętochłowicach odbył się Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Miejskiego Policji. Wydarzenie zorganizowano we współpracy ze Szkolnym Kołem Szachowym „Jedynka” Świętochłowice.
Do rozgrywek przystąpiła liczna grupa młodzieży oraz reprezentanci służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego. Turniej przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund, a o końcowych rozstrzygnięciach decydowały partie rozgrywane do samego finału.
Wśród laureatów znalazł się także funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej w Rudzie Śląskiej, który wywalczył miejsce na podium.
red
źródło: Śląski Oddział Straży Granicznej

1 dzień temu











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·