Gdy cały świat żyje rozgrywkami piłkarskimi odbywającymi się w tej chwili na stadionach Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku, nasi studenci i słuchacze, na co dzień aktywnie śledzący emocjonujące mecze, dali się ponieść sportowej rywalizacji na terenie Akademii Policji w Szczytnie. W tegorocznych uczelnianych mistrzostwach w futsalu udział wzięło aż 11 drużyn. Każda z nich walczyła do ostatniego gwizdka, z determinacją i chęcią sięgnięcia po wyjątkowe trofeum – Puchar Komendanta-Rektora. Rozgrywki stanowiły doskonały element obchodów 100-lecia sportu w Policji, nawiązując do bogatej tradycji sportowej formacji i promując wartości, które od lat jej towarzyszą.