Akt oskarżenia w sprawie o niegospodarność. Straty sięgnęły 4 mln złotych

1 dzień temu
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Ekonomiczną Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zakończyli postępowanie dotyczące niegospodarności w jednej ze śląskich spółek zbrojeniowych, do którego doszło w latach 2018-2019. Straty oszacowano na ponad 4 miliony złotych. Oskarżonym grozi choćby do 10 lat więzienia.
Idź do oryginalnego materiału