Złodziej paliwa wpadł w ręce funkcjonariuszy SOK

2 dni temu
Zdjęcie: sok_cysterny


Funkcjonariusze Grupy Operacyjno Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei w Bytomiu ujęli 32 letniego mężczyznę, który próbował ukraść olej napędowy ze składu pociągu relacji Piekary Śląskie Szarlej – Tarnowskie Góry. Mundurowi udaremnili kradzież 60 litrów paliwa. W poniedziałek, 22 czerwca 2026 r., podczas działań prowadzonych na terenie stacji Piekary Śląskie Szarlej, funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei GOI ujęli

Idź do oryginalnego materiału