Wsiadł na cudzy rower i odjechał. Policja gwałtownie wpadła na jego trop

14 godzin temu
Wieczorna przejażdżka skradzionym rowerem zakończyła się policyjnym zatrzymaniem. 36-letni mieszkaniec gminy Mirzec jest podejrzany o kradzież jednośladu sprzed sklepu w Starachowicach. Podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli przy nim również narkotyki. Do zdarzenia doszło we wtorek 23 czerwca wieczorem przed jednym ze sklepów spożywczych w Starachowicach. Nastolatek przyjechał tam rowerem i pozostawił go przed budynkiem na czas zakupów. Gdy po chwili wyszedł ze sklepu, jednośladu już nie było.

Świadkowie poinformowali chłopca, iż rowerem odjechał brodaty mężczyzna. O kradzieży została powiadomiona policja, która natychmiast rozpoczęła poszukiwania sprawcy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, iż mężczyzna mógł kierować się w stronę gminy Mirzec.

Do działań włączył się również dzielnicowy z tego rejonu, który mimo dnia wolnego od służby pomagał w poszukiwaniach. Po otrzymaniu rysopisu sprawcy oraz opisu roweru podczas sprawdzania swojego terenu zauważył mężczyznę odpowiadającego przekazanym informacjom. Wspólnie z patrolem ruchu drogowego zatrzymał 36-letniego mieszkańca gminy Mirzec.

- Na tym jednak sprawa się nie zakończyła. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy zatrzymanym środki odurzające, które
Idź do oryginalnego materiału