Nieletni kradli hulajnogi w Ostrołęce. Najmłodszy ma zaledwie 11 lat

1 godzina temu
W Ostrołęce nieletni sprawcy w wieku od 11 do 16 lat kradli hulajnogi elektryczne. Policja odzyskała skradzione pojazdy, a sprawa trafi do sądu rodzinnego.
Idź do oryginalnego materiału