XIII Zjazd Związku OSP podsumowuje kadencję i wyznacza nowe kierunki działania

4 dni temu
Delegaci Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP spotkali się na XIII Zjeździe Sprawozdawczo-Wyborczym, aby omówić efekty mijającej kadencji i wybrać nowe władze. Podczas obrad podkreślono znaczące inwestycje w bezpieczeństwo oraz przedstawiono plany na kolejne lata działalności. Przebieg XIII Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego

W minionych dniach odbył się XIII Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Delegaci omówili działalność organizacji w mijającej kadencji i wybrali władze na kolejne lata. Obrady poświęcono głównie podsumowaniu dotychczasowych działań oraz sprawom formalnym związanym z zakończeniem bieżącej kadencji.

Wybór prezesa i wiceprezesów

Uczestnicy zjazdu postanowili, iż funkcję prezesa przez cały czas będzie pełnić dotychczasowa szefowa zarządu, ponownie obdarzona mandatem zaufania do kierowania gminnymi strukturami ZOSP RP. Na stanowiska wiceprezesów wybrani zostali druh Rafał Malec oraz druh Piotr Kamiński, co zostało odnotowane w protokole zjazdu.

Zmiany w pionie operacyjnym oraz środki na bezpieczeństwo

Zmiany nastąpiły też w pionie operacyjnym. Funkcję komendanta objął druh Mariusz Jędrzejas, a po raz pierwszy w historii oddziału powołano stanowisko zastępcy
Idź do oryginalnego materiału