Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła w poniedziałek dwa niezależne od siebie śledztwa w zakresie stwierdzonych nieprawidłowości w funkcjonowaniu SOR Warszawskiego Szpitala Południowego. Pierwsze dotyczy oszustwa na kwotę ponad pół miliona złotych. Drugie - nadużycia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego.
Prokuratura wszczęła dwa śledztwa w sprawie Warszawskiego Szpitala Południowego. Chodzi o oszustwo i nadużycie
1 dzień temu
Zdjęcie: Piotr Skiba
- Strona główna
- Policja pozostałe
- Prokuratura wszczęła dwa śledztwa w sprawie Warszawskiego Szpitala Południowego. Chodzi o oszustwo i nadużycie
Powiązane
Tragedia w lesie. Jakie hipotezy ma policja?
2 godzin temu
Polecane
Nawrocki spotkał się z Erdoganem. O czym rozmawiali?
1 godzina temu
Popularne
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.













English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·