Prokuratura wszczęła dwa śledztwa w sprawie Warszawskiego Szpitala Południowego. Chodzi o oszustwo i nadużycie

1 dzień temu
Zdjęcie: Piotr Skiba


Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła w poniedziałek dwa niezależne od siebie śledztwa w zakresie stwierdzonych nieprawidłowości w funkcjonowaniu SOR Warszawskiego Szpitala Południowego. Pierwsze dotyczy oszustwa na kwotę ponad pół miliona złotych. Drugie - nadużycia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego.

Idź do oryginalnego materiału