Wszedł do rzeki i zniknął pod powierzchnią wody. Poszukiwania nastolatka na Wiśle w Warszawie

1 godzina temu

Poszukiwania chłopca, który w niedzielę popołudniu zaginął w Wiśle w rejonie Mostu Gdańskiego w Warszawie, są kontynuowane. Służby prowadziły akcję do godziny 21, jednak nie udało się odnaleźć zaginionego.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło po tym, jak dwóch chłopców weszło do Wisły. Jeden z nich samodzielnie wydostał się na brzeg, drugi zniknął pod powierzchnią wody.

Maciej Stankiewicz z Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie relacjonuje, iż w poniedziałek w akcji biorą udział policjanci, strażacy i nurkowie.

Na pewno będą działały nasze wszystkie patrole, które są dzisiaj dostępne na służbie plus do tego Wydział Poszukiwań Komendy Stołecznej Policji, Państwowa Straż Pożarna i płetwonurkowie – mówi.

W niedzielę około godziny 19:00 patrol motorowodny został skierowany w rejon 515 kilometra Wisły po zgłoszeniu, iż osoba kąpiąca się zniknęła pod powierzchnią wody. Policjanci rozpoczęli akcję ratunkową, do której dołączyli strażacy.

Idź do oryginalnego materiału