Patrole na rowerach

rc.fm 1 godzina temu

Policjanci z Ostrowa patrolują na dwóch kółkach. Od początku czerwca stróże prawa z wydziału prewencji jeżdżą po mieście na rowerach. Jak przyznają funkcjonariusze – tego rodzaju patrole są skuteczniejsze.

"Potrzeba służby pokazała, iż patrole rowerowe są sprawniejsze , szybsze i w sposób lepszy możemy dotrzeć w niektóre miejsca zwłaszcza w rejonie Piaski-Szczygliczka czy Koziego Borku przy Alei Solidarności, więc rowerowy sprawdzają się lepiej niż radiowóz czy patrol pieszy" - powiedział Konrad Tokarski z komendy w Ostrowie. Mundurowi patrolują wspomniane miejsca głównie w weekendy.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Mateusz Kurzaj

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału