Policjanci z Ostrowa patrolują na dwóch kółkach. Od początku czerwca stróże prawa z wydziału prewencji jeżdżą po mieście na rowerach. Jak przyznają funkcjonariusze – tego rodzaju patrole są skuteczniejsze.
"Potrzeba służby pokazała, iż patrole rowerowe są sprawniejsze , szybsze i w sposób lepszy możemy dotrzeć w niektóre miejsca zwłaszcza w rejonie Piaski-Szczygliczka czy Koziego Borku przy Alei Solidarności, więc rowerowy sprawdzają się lepiej niż radiowóz czy patrol pieszy" - powiedział Konrad Tokarski z komendy w Ostrowie. Mundurowi patrolują wspomniane miejsca głównie w weekendy.

Autor:

NEWS nr 2:
N













English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·