Tragiczny wypadek w Olsztynie. Nie żyje motocyklista

3 dni temu

Do zdarzenia doszło na ul. Sielskiej. Motocyklista zmarł w szpitalu.

Wypadek miał miejsce w środę (23.06.2026 r.) chwilę po godzinie 20:00. Z tego, co ustalili pracujący na miejscu policjanci wynika, iż 21-letnia kierująca Renault wyjeżdżała z ulicy Miłej w Olsztynie, aby włączyć się do ruchu po ulicy Sielskiej. Kiedy znajdowała się na skrzyżowaniu, w bok jej pojazdu uderzył jadący w stronę wyjazdu z miasta 38-letni kierujący motocyklem.

Świadkowie zdarzenia natychmiast ruszyli z pomocą kierującemu jednośladem, niedługo potem mężczyzna był już w drodze do szpitala. Niestety po niecałych dwóch godzinach od czasu zdarzenia lekarze poinformowali oficera dyżurnego o tym, iż 38-latek zmarł.

Czynności w miejscu zdarzenia prowadzili policyjni specjaliści z Referatu Obsługi Zdarzeń Drogowych olsztyńskiej komendy miejskiej. Mundurowi zabezpieczyli oba pojazdy biorące udział w wypadku i sporządzili szczegółową dokumentację procesową.

Kierująca samochodem osobowym była trzeźwa.

Idź do oryginalnego materiału