Straż Graniczna w regionie z nowymi funkcjonariuszami

22 godzin temu

W Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie 38 nowych funkcjonariuszy złożyło ślubowanie. W tym roku do służby przyjęto już 69 osób, a przed oddziałem kolejne nabory. Chętnych do służby nie brakuje. Jak przekazała rzeczniczka oddziału, ppłk Mirosława Aleksandrowicz, w tym roku zaplanowano jeszcze przyjecie ponad 50 osób. Nie zamykamy naboru, przyjmujemy cały czas podania. Przyszły rok, […]

Idź do oryginalnego materiału