Efektem wielomiesięcznej pracy oraz doskonałego rozpoznania środowiska przestępczego przez policjantów Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach było zatrzymanie czterech osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się kradzieżami samochodów na terenie województwa łódzkiego. W trakcie działań funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków, odzyskali skradzione pojazdy oraz sprzęt służący do popełniania przestępstw.