Akcja TOR. Zatrzymali 18-latka - Aktualności

1 godzina temu
Policjant wydziału prewencji oraz funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei podczas wspólnych działań TOR zatrzymali 18-latka, przy którym znaleziono narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.
Idź do oryginalnego materiału