Pościg ulicami miasta. Policjanci szukają zbiega

1 godzina temu
Zdjęcie: Pościg ulicami miasta. Policjanci szukają zbiega


Kierowca BMW nie zatrzymał się w sobotę (27 czerwca) na wezwanie policjantów, którzy zaczęli go ścigać.

Pościg rozpoczął się w Kielcach przed godziną 4.00 rano w Rynku. Zakończył się na ul. Popiełuszki. Tam kierowca uszkodził jeden z sygnalizatorów. Udało mu się zbiec – informuje podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji.

– Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili pościg za kierującym pojazdem marki BMW, który nie zastosował się do sygnałów świetlnych i dźwiękowych wzywających go do zatrzymania. Kierujący pojazdem osobowym, poruszając się ul. Ściegiennego, na skrzyżowaniu z ul. Popiełuszki utracił panowanie nad pojazdem, a następnie doprowadził do kolizji z sygnalizatorem świetlnym. Następnie kierujący pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia – relacjonuje policjantka.

Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania osoby kierującej pojazdem.

Idź do oryginalnego materiału