Policyjna profilaktyk o bezpiecznych wakacjach w Subkowach - Aktualności

1 godzina temu
Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną spotkała się z uczniami klas I-III Zespołu Szkół w Subkowach w ramach działań pn. Bezpieczne wakacje. Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, podróży oraz zabaw na świeżym powietrzu.
Idź do oryginalnego materiału