Policjant z Łomży najlepszy w województwie!

mylomza.pl 4 godzin temu
Aspirant sztabowy Kamil Kosiński z psem Leonem, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Łomży, zwyciężyli w podlaskich eliminacjach XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji psów do wyszukiwania zapachu narkotyków i materiałów wybuchowych. Do wojewódzkich eliminacji XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji przystąpiło 14 przewodników psów służbowych wyszkolonych do wyszukiwania zapachu narkotyków oraz do wyszukiwania zapachu materiałów wybuchowych.

Najlepsi w województwie podlaskim okazali się być asp. sztab. Kamil Kosiński z psem Leonem, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Łomży . Drugie miejsce zajęli asp. sztab. Karol Pieczulis z psem Szarikiem, reprezentujący KMP w Suwałkach, a trzecie – asp. sztab. Rafał Piotrowski z psem Herą reprezentujący KPP w Bielsku Podlaskim

Zwycięzcy reprezentować będą garnizon podlaski podczas finału XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji, rozgrywanego w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

[news:1833129]
Idź do oryginalnego materiału