Najlepsi w województwie podlaskim okazali się być asp. sztab. Kamil Kosiński z psem Leonem, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Łomży . Drugie miejsce zajęli asp. sztab. Karol Pieczulis z psem Szarikiem, reprezentujący KMP w Suwałkach, a trzecie – asp. sztab. Rafał Piotrowski z psem Herą reprezentujący KPP w Bielsku Podlaskim
Zwycięzcy reprezentować będą garnizon podlaski podczas finału XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji, rozgrywanego w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.
[news:1833129]














English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·