Rowerzystę, który jadąc w kierunku Szczecina dwukrotnie skorzystał z drogi ekspresowej, zatrzymali i ukarali na terenie powiatu goleniowskiego policjanci.
Jak informuje sierż. Martyna Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, 29-latek najpierw został zatrzymany do kontroli przez mundurowych z komisariatu w Nowogardzie na drodze S6, ukarany mandatem i wyprowadzony poza trasę szybkiego ruchu.


Po pewnym czasie tego samego rowerzystę ponownie zatrzymali policjanci z Goleniowa – tym razem na drodze S3. Efekt? Drugi mandat i ponowne skierowanie na bezpieczną drogę.
Policja przypomina, iż drogi ekspresowe są przeznaczone wyłącznie dla pojazdów samochodowych. Rowerzyści nie mogą z nich korzystać, bo stwarzają poważne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

1 godzina temu












English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·