Olsztyn. Prokuratura otrzymała z Ekwadoru materiały śledztwa ws. śmierci polskiej aktywistki

2 godzin temu

Olsztyńska prokuratura otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące prowadzonego przez organy tego kraju śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski. Mieszkająca od ponad 10 lat w Ekwadorze polska aktywistka, która nagłaśniała m.in. przypadki domniemanej korupcji władz i nieprawidłowości w handlu ziemią, 8 […]

Idź do oryginalnego materiału