Obywatel Kuby z nożami groził dwóm osobom. Sąd zdecydował o areszcie

1 godzina temu
35-letni obywatel Kuby trafił do aresztu po tym, jak miał grozić śmiercią dwóm osobom, trzymając w rękach dwa noże kuchenne. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące, uznając, iż zachodzi potrzeba zastosowania środka zapobiegawczego.
Idź do oryginalnego materiału