W niedzielne popołudnie pasażerowie linii 109 w Gdyni przeżyli chwile grozy. Do autobusu wsiadł pijany mężczyzna z nożem, grożąc kierującej i pasażerom. Dzięki błyskawicznej reakcji pani Izabeli, która z zimną krwią opanowała sytuację, udało się uniknąć tragedii. Kobieta zostanie nagrodzona za swoją postawę. Groźby i nóż w rękach agresora. Reakcja kierującej kluczowa Wszystko wydarzyło się tuż po godzinie 15:00 na przystanku Grabówek w Gdyni. Do autobusu linii 109 w kierunku Babich Dołów wsiadł agresywny, pijany mężczyzna. W rękach trzymał nóż sprężynowy i według świadków groził, iż „wszystkich pozabija”. Swoją złość skierował najpierw w stronę kierującej pojazdem – miał mieć pretensje,
Nożownik w gdyńskim autobusie. Kierująca zapobiegła tragedii
wbijamszpile.pl 10 miesięcy temu
- Strona główna
- Zdarzenia z nożem
- Nożownik w gdyńskim autobusie. Kierująca zapobiegła tragedii
Powiązane
Polecane
ORLEN da miliony dla strażaków na szkolenia i zakup sprzętu
1 godzina temu
Popularne
Dramat bliskich 11-latka. Chłopiec wyszedł ze szkoły i nie w...
1 tydzień temu
220
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·