Nowi funkcjonariusze Straży Granicznej złożyli ślubowanie. niedługo rozpoczną służbę

1 dzień temu
Zdjęcie: Nowi funkcjonariusze Straży Granicznej złożyli ślubowanie. Wkrótce rozpoczną służbę


Nowi funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej złożyli dziś ślubowanie.

48 nowo przyjętych funkcjonariuszy w służbie przygotowawczej najbliższy czas spędzi na szkoleniu, by po ukończonym kursie powrócić do służby w ochronie granicy państwowej.

Uroczystość była również okazją do wręczenia medali, odznaczeń oraz wyróżnień funkcjonariuszom i pracownikom Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, która w tym roku obchodzi 35-lecie.

MaK / opr. WM

Fot. www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl

Idź do oryginalnego materiału