Dzielnicowi z posterunku w Wiązownicy odnaleźli 69-latka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Mężczyzna, którego życie było zagrożone został znaleziony około 200 metrów od domu, w środku uprawy pola pszenicy. Był nieprzytomny, ale oddychał. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego policjanci monitorowali jego czynności życiowe. 69-latek trafił do szpitala.
Czas odgrywa kluczową rolę w przypadku poszukiwań osób zaginionych. Szybka reakcja na zgłoszenie jest ważna za każdym razem, gdy człowiek potrzebuje pomocy.
Kilka dni temu, policjanci z komisariatu w Pruchniku zostali powiadomieni o zaginięciu 69-letniego mieszkańca gminy Chłopice. Z relacji przekazanej przez rodzinę wynikało, iż mężczyzna miał znaczne problemy ze zdrowiem oraz z poruszaniem się. Istniała realna obawa o jego życie i zdrowie.
Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowane były wszystkie patrole będące w służbie.
Policjanci niezwłocznie rozpoczęli sprawdzanie terenów przyległych do miejsca zamieszkania seniora. W trakcie prowadzonych działań dzielnicowi z posterunku w Wiązownicy odnaleźli 69-latka w polu pszenicy, około 200 metrów od jego domu.
Mężczyzna był nieprzytomny, ale oddychał. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego policjanci monitorowali jego czynności życiowe. 68-latek został przekazany pod opiekę ratowników i przewieziony do szpitala.

10 godzin temu








English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·