Nerwowe zachowanie zgubiło 41-latka. Wpadł na ul. Daszyńskiego z amfetaminą

pultusk24.pl 2 godzin temu
Rutynowy patrol pułtuskich policjantów zakończył się zatrzymaniem 41-letniego mieszkańca Pułtuska. Mężczyzna wzbudził czujność mundurowych swoim podejrzanym zachowaniem. gwałtownie wyszło na jaw, co było powodem jego zdenerwowania – w kieszeni ukrywał zawiniątko z amfetaminą. Do zdarzenia doszło w piątek, 19 czerwca, na ulicy Daszyńskiego w Pułtusku. Funkcjonariusze Wydziału Prewencji prowadzili tam standardowe działania patrolowe, gdy ich uwagę zwrócił jeden z przechodniów.


„Mundurowi od razu zauważyli mężczyznę, którego nerwowe zachowanie wzbudziło ich uzasadnione podejrzenia. Postanowili go wylegitymować i przeprowadzić kontrolę osobistą” – informuje kom. Milena Kopczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.


Intuicja nie zawiodła policjantów. Podczas przeszukania 41-latka funkcjonariusze znaleźli ukryte przy nim zawiniątko z białym proszkiem.


„Zabezpieczona substancja została poddana badaniu. Przeprowadzony przez policjantów test narkotykowy jednoznacznie potwierdził, iż w zawiniątku znajdowała się amfetamina” – wyjaśnia kom. Milena Kopczyńska.


Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Po nocy spędzonej w areszcie usłyszał ofic
Idź do oryginalnego materiału