Prokuratura Krajowa bada sprawę wypłaty ponad 2,3 mln zł dodatków mieszkaniowych dla 38 prominentnych prokuratorów z czasów Zbigniewa Ziobry. Pieniądze pobierali śledczy pracujący na stałe w Warszawie. Niektórzy posiadali w stolicy własne mieszkania. Trwa śledztwo w sprawie możliwego wyłudzenia środków publicznych. Do sprawy ustosunkował się już Bogdan Święczkowski.