Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych po interwencji policji w rejonie jednego z centrów handlowych w Krakowie. Posiadali przy sobie niebezpieczne przedmioty i grozili pracownikom ochrony. Funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty, a z zatrzymanymi prowadzone są dalsze czynności.
Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do policji około godziny 11.40. Wynikało z niego, iż dwóch mężczyzn porusza się w rejonie jednego z centrów handlowych z niebezpiecznymi przedmiotami i kieruje groźby wobec pracowników ochrony. Jeszcze przed przyjazdem patrolu mieli oddalić się z miejsca zdarzenia.
Na miejsce skierowano policjantów. Funkcjonariusze sprawdzili okolicę i krótko po godzinie 13 zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 29 lat.
Obaj zostali przewiezieni do policyjnej jednostki, gdzie prowadzone są z nimi dalsze czynności. Policjanci zabezpieczyli również niebezpieczne przedmioty, które zatrzymani mieli przy sobie.
Policja zwróciła się także do osób, które mogły zostać pokrzywdzone w związku z tym zdarzeniem. Mundurowi proszą o zgłaszanie się do najbliższego komisariatu Policji
fot. Policja 
2 godzin temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·