Powód do dumy ma załoga Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie. Dwóch jej funkcjonariuszy zajęło wysokie miejsca w wojewódzkim konkursie „SuperDzielnicowy”.
Jak informuje KPP w Goleniowie, aspirant Kamil Paleta z Komisariatu Policji w Nowogardzie (na zdjęciu po lewej) zajął w resortowym konkursie 3. miejsce, a na wyróżnienie zasługuje również sierżant sztabowy Waldemar Zieliński z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie (po prawej), który w rywalizacji zajął 10. miejsce.


To osiągnięcia, które są potwierdzeniem ich profesjonalizmu, zaangażowania oraz codziennej, pełnej poświęcenia służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Ich wiedza, doświadczenie i oddanie są najlepszym dowodem na to, jak istotną rolę pełnią dzielnicowi w budowaniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa w lokalnej społeczności, skomentowano.
Konkurs SuperDzielnicowy wyróżnia najbardziej zaangażowanych dzielnicowych w całej Polsce. To nie tylko szansa na docenienie funkcjonariuszy, ale też możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród — zarówno za zgłoszenie kandydata, jak i za udział w głosowaniu!

3 dni temu













English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·