– To będzie budynek administracyjny – tak o obiekcie Straży Granicznej, który powstanie na terenie dzielnicy Jędrzychów mówi prezydent Marcin Pabierowski. Prezydent Zielonej Góry był gościem Rozmowy na 96 FM. W przestrzeni internetowej krążą informacje o miejscu przeznaczonym dla migrantów. Informacje zdementował gospodarz miasta. Na terenie Jędrzychowa władze miasta spotkały się z mieszkańcami, tłumacząc im, …
Co powstanie na Jędrzychowie? Prezydent: Nie będzie tam żadnych migrantów
5 godzin temu
- Strona główna
- Zdarzenia graniczne
- Co powstanie na Jędrzychowie? Prezydent: Nie będzie tam żadnych migrantów
Powiązane
48 nowych funkcjonariuszy NOSG
3 godzin temu
Rybnik przekazuje grunt pod Straż Graniczną
3 godzin temu
Popularne
© PORZĄDEK 2026. Wszelkie prawa zastrzeżone.








English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·