Co powstanie na Jędrzychowie? Prezydent: Nie będzie tam żadnych migrantów

5 godzin temu

– To będzie budynek administracyjny – tak o obiekcie Straży Granicznej, który powstanie na terenie dzielnicy Jędrzychów mówi prezydent Marcin Pabierowski. Prezydent Zielonej Góry był gościem Rozmowy na 96 FM. W przestrzeni internetowej krążą informacje o miejscu przeznaczonym dla migrantów. Informacje zdementował gospodarz miasta. Na terenie Jędrzychowa władze miasta spotkały się z mieszkańcami, tłumacząc im, …

Idź do oryginalnego materiału