Co dalej z policjantem z Oławy, którego chcą zwolnić "dla dobra służby"? "Jak mam odejść?"

1 godzina temu
Zdjęcie: Konrad Kuś (na pierwszym planie) podczas jednej z interwencji


Do 12 lipca komendant wojewódzki policji we Wrocławiu ma podjąć ostateczną decyzję w sprawie zwolnienia z pracy policjanta z Oławy Konrada Kusia. Policja chce się pozbyć 25-letniego sierżanta z powodu jego licznych zwolnień lekarskich, które, jak zapewnia policjant, w dużej mierze były wynikiem urazów na służbie.
Idź do oryginalnego materiału