Co dalej z policjantem z Oławy, którego chcą zwolnić "dla dobra służby"? "Jak mam odejść?"
Zdjęcie: Konrad Kuś (na pierwszym planie) podczas jednej z interwencji
Do 12 lipca komendant wojewódzki policji we Wrocławiu ma podjąć ostateczną decyzję w sprawie zwolnienia z pracy policjanta z Oławy Konrada Kusia. Policja chce się pozbyć 25-letniego sierżanta z powodu jego licznych zwolnień lekarskich, które, jak zapewnia policjant, w dużej mierze były wynikiem urazów na służbie.

1 godzina temu

![BOCHNIA. Nowe radiowozy dla bocheńskiej policji [ZDJĘCIA]](https://bochniazbliska.pl/wp-content/uploads/2026/06/DSC_8027.jpg)









English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·