Był jednym z "łowców głów". "Naprawdę byłem w tym dobry". Wezwanie do prokuratury wszystko zmieniło

1 godzina temu
Zdjęcie: Paweł liczy, że będzie mógł wrócić do służby


Paweł zatrzymywał przestępców poszukiwanych listami gończymi. Był poznańskim "łowcą głów". Z policji wyleciał z hukiem, gdy usłyszał prokuratorskie zarzuty. 10 miesięcy temu sąd prawomocnie go uniewinnił. Od tego czasu próbuje wrócić do służby. To trudniejsze niż myślał.
Idź do oryginalnego materiału