Był jednym z "łowców głów". "Naprawdę byłem w tym dobry". Wezwanie do prokuratury wszystko zmieniło
Zdjęcie: Paweł liczy, że będzie mógł wrócić do służby
Paweł zatrzymywał przestępców poszukiwanych listami gończymi. Był poznańskim "łowcą głów". Z policji wyleciał z hukiem, gdy usłyszał prokuratorskie zarzuty. 10 miesięcy temu sąd prawomocnie go uniewinnił. Od tego czasu próbuje wrócić do służby. To trudniejsze niż myślał.

1 godzina temu










English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·