Bydgoscy policjanci zlikwidowali cztery miejsca produkcji narkotyków

7 godzin temu
Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową i pseudokibiców, działając wspólnie z funkcjonariuszami innych wydziałów komendy miejskiej w Bydgoszczy, kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Bydgoszczy oraz przy udziale kontrterrorystów z Gdańska i Bydgoszczy, przeprowadzili skoordynowaną akcję wymierzoną w osoby zajmujące się produkcją narkotyków syntetycznych. Efektem działań była likwidacja czterech miejsc produkcji zabronionych środków działających na terenie powiatów bydgoskiego, nakielskiego oraz tucholskiego. Do sprawy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn. Każdemu z nich grożą wieloletnie kary pozbawienia wolności.
Idź do oryginalnego materiału