Akt oskarżenia dla Dody i jej byłego męża Emila S. Nie zwrócili wierzycielom około 12 mln zł

1 godzina temu
Akt oskarżenia przeciwko Dodzie i jej byłemu mężowi, Emilowi S., trafił do Sądu Okręgowego w Warszawie. On miał m.in. legalizować pieniądze z przestępstw, ona miała mu pomagać w unikaniu spłaty wierzycieli.
Idź do oryginalnego materiału