200 kontroli legalności zatrudnienia cudzoziemców w regionie. Ponad 900 przypadków nielegalnej pracy

20 godzin temu
Od początku roku funkcjonariusze Śląski Oddział Straży Granicznej przeprowadzili 200 kontroli legalności zatrudnienia cudzoziemców na terenie Śląska i Opolszczyzny. W ich wyniku ujawniono 920 osób pracujących nielegalnie, a na pracodawców nałożono kary przekraczające 450 tys. zł.
Idź do oryginalnego materiału