11-latek na hulajnodze wjechał pod autobus. Publikujemy nagranie ku przestrodze

1 godzina temu
22 maja na ulicy Zygmuntowskiej w Gliwicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu komunikacji miejskiej oraz hulajnogi elektrycznej, którą poruszał się 11-letni chłopiec. Na szczęście dziecko nie odniosło poważnych obrażeń i doznało jedynie powierzchownych otarć. Sprawę rozpatrzy Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego.
Idź do oryginalnego materiału