Znęcał się nad matką. Agresor zatrzymany

3 godzin temu
Zdjęcie: Znęcał się nad matką. Agresor zatrzymany


Policjanci zatrzymali 52-latka z Kocka, który pod wpływem alkoholu znęcał się nad własną matką.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna od dłuższego czasu stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec matki, a podczas ostatniej awantury groził jej śmiercią. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jak się okazało, był już wcześniej karany za podobne czyny.

Decyzją sądu na 3 miesiące trafił do tymczasowego aresztu. Za znęcanie się nad rodziną grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, jednak w przypadku recydywy sąd może wymierzyć znacznie surowszy wyrok.

PaSe / opr. AKos

Fot. KPP Lubartów

Idź do oryginalnego materiału