Zgony w Szpitalu Południowym. "Będziemy sprawdzać wszystko"

12 godzin temu
Zdjęcie: / Leszek Szymański /PAP


W ciągu trzech lat do prokuratury wpłynęło 12 zgłoszeń w sprawie zgonów w Warszawskim Szpitalu Południowym - przekazał na konferencji prasowej minister sprawiedliwości, prokurator generalny Waldemar Żurek. "Będziemy sprawdzać wszystko. Także te sprawy, które były umorzone" - dodał.
Idź do oryginalnego materiału