Zabrał pieniądze z wpłatomatu. Teraz szuka go policja

isrodmiescie.pl 2 miesięcy temu

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia pieniędzy, do którego doszło w centrum Warszawy. Chodzi o kwotę 2000 złotych, która została pozostawiona we wpłatomacie przy ul. Marszałkowskiej i zabrana przez nieznanego mężczyznę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż pieniądze należały do innej osoby, która nie zdążyła ich odebrać z urządzenia. W tym momencie pojawił się mężczyzna, który skorzystał z okazji i zabrał gotówkę, dopuszczając się przywłaszczenia. Sprawą zajmuje się Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I. Funkcjonariusze zabezpieczyli materiały, w tym wizerunek osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem. Teraz zwracają się z apelem do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Policja podkreśla, iż choćby w sytuacji, gdy pieniądze zostały pozostawione w urządzeniu, ich zabranie nie jest „znalezieniem”, ale może stanowić przestępstwo. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na opublikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt pod nume

Idź do oryginalnego materiału