Więcej policjantów na lubuskich drogach. Będą dbać o bezpieczeństwo wyjeżdżających na wakacje.
Dzisiaj oficjalnie rozpoczęły się wakacje. Dla dzieci to czas odpoczynku, ale dla policjantów to czas wzmożonej pracy. Na lubuskich drogach będzie można zobaczyć nieco więcej patroli – mówi Maciej Kimet, rzecznik lubuskich policjantów.
W okresie letnim ruch na drogach jest znacznie większy, dlatego służby apelują o rozwagę, cierpliwość i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.
Jednocześnie policjanci przypominają o możliwości skontrolowania przez nich autobusów i autokarów dowożących dzieci na letni wypoczynek. Konieczność takiej kontroli należy zgłosić na kilka dni przed wyjazdem.

3 godzin temu












English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·