Trzeci dzień poszukiwań mężczyzny w zbiorniku Kruki

2 godzin temu

Od piątku (26 czerwca) w Oświęcimiu realizowane są poszukiwania mężczyzny, który pływał w zbiorniku Kruki i nagle zniknął pod wodą.

O sprawie pisaliśmy – TUTAJ. Poszukiwania 46-letniego mężczyzny z powiatu oświęcimskiego prowadzono w piątek, a po zmroku je przerwano. Wznowiono je w sobotę.

– Wczoraj (27 czerwca) strażacy przy użyciu pontonu sprawdzali lustro wody, a płetwonurkowie spenetrowali kolejny obszar dna zbiornika. Policjanci przeszukali brzegi zbiornika wodnego. W działaniach użyto policyjnego dronu. Do tej pory nie natrafiono na żaden ślad poszukiwanego mężczyzny, do którego należały plecak i buty, odnalezione w piątek na brzegu zbiornika wodnego Kruki w Oświęcimiu. Dzisiaj wznowiono działania poszukiwawcze – podkreśla aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Idź do oryginalnego materiału