Tragedia w lesie. Jakie hipotezy ma policja?

1 godzina temu
Zdjęcie: Tragedia w lesie. Jakie hipotezy ma policja?


Do tragicznego zdarzenia doszło w miejscowości Bieleckie Młyny, w gminie Morawica, informuje podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z wydziału prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

– Po godzinie 18.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, iż na terenie kompleksu leśnego w gminie Morawica znajduje się mężczyzna, który może potrzebować pomocy. Na miejsce skierowano służby. Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować życia 46-latka – relacjonuje policjantka.

Na miejscu realizowane są czynności pod nadzorem prokuratora.

Jedną z przyjętych hipotez śmierci jest samobójstwo.

Idź do oryginalnego materiału