Wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego w Kanale Zero wywołał lawinę komentarzy. Lekarz zarzucił władzom placówki doprowadzanie do śmierci pacjentów. Część komentatorów domaga się natychmiastowej interwencji prokuratury, podczas gdy inni uderzają w samego sygnalistę.