Śródmieście zamieniło się w planszę do gry. Za nami policyjna gra terenowa z okazji 100-lecia dzielnicowych

1 godzina temu
Na starcie, przed budynkiem komendy przy ul. Wojska Polskiego, pojawili się zarówno znajomi i grupy przyjaciół, jak i całe rodziny z dziećmi. Uczestnicy stworzyli kilkuosobowe zespoły i rozpoczęli poszukiwanie kolejnych punktów rozmieszczonych na terenie miasta.Organizatorzy przygotowali osiem stacji, na których na uczestników czekali policjanci. Każdy punkt wiązał się z innym zadaniem nawiązującym do codziennej służby funkcjonariuszy. Uczestnicy musieli wykazać się spostrzegawczością, logicznym myśleniem, umiejętnością współpracy oraz znajomością zasad bezpieczeństwa.Gra była nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do poznania pracy policjantów od kulis. Zadania przygotowane przez funkcjonariuszy pozwalały uczestnikom sprawdzić się w sytuacjach wymagających współdziałania i szybkiego podejmowania decyzji.Najmłodsi z dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne polecenia, a rodzice i opiekunowie aktywnie wspierali swoje drużyny. Wydarzeniu towarzyszyła przyjazna atmosfera, a uczestnicy podkreślali, iż była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i aktywnego poznawania miasta.
Idź do oryginalnego materiału