Śmierć 14-letniej Natalii. Policjanci trafią na ławę oskarżonych
Zdjęcie: /Art Service /PAP
Do sądu trafił akt oskarżenia w głośnej sprawie śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa (woj. małopolskie). Przed sądem staną trzej policjanci. Mają odpowiedzieć za niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia dziecka.

2 godzin temu





![Z fosą, ale bez oświetlenia. Kierowca wskazuje na problemy z nowym parkingiem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-18.jpg)

![Tak wyglądają nowe autobusy dla Ostrołęki. Są już w Europie [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/730413878_1615696163890405_1627001036885250905_n.jpg)





English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·