Śmierć 14-letniej Natalii. Policjanci trafią na ławę oskarżonych
Zdjęcie: /Art Service /PAP
Do sądu trafił akt oskarżenia w głośnej sprawie śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa (woj. małopolskie). Przed sądem staną trzej policjanci. Mają odpowiedzieć za niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia dziecka.

1 godzina temu













English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·