Rekordzistka spod Łomży

3 godzin temu

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 37-letnia mieszkanka gminy Łomża, którą zatrzymali łomżyńscy policjanci. Według zgłoszenia świadka kobieta miała pić alkohol w Konarzycach, a następnie wsiąść do Opla i ruszyć w kierunku miasta. Sama przekonywała mundurowych, iż nie prowadziła auta. Policjanci ustalają teraz zakres jej odpowiedzialności karnej.
Idź do oryginalnego materiału