W ostatnich dniach a auli Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyły się eliminacje do etapu wojewódzkiego w dwóch policyjnych konkursach – „Turniej Par Patrolowych”, „Dzielnicowy roku 2026”. W trakcie spotkania ze Starostą złotowskim który objął patronat nad zmaganiami, podsumowano wyniki oraz wręczono wyróżnienia.
W czwartek (18.06) w sali konferencyjnej złotowskiej jednostki podsumowano wyniki w eliminacjach powiatowych policjantów w dwóch konkursach : „Turniej Par Patrolowych”, „Dzielnicowy roku 2026”.
W spotkaniu uczestniczył Starosta Złotowski wraz ze swoim zastępcą, który w tym roku objął patronat na konkursami oraz obecnym był podczas przeprowadzonych testów wiedzy.
Starosta w słowach skierowanych do mundurowych, podziękował za zaangażowanie, codzienną służbę oraz reprezentowanie powiatu złotowskiego w dalszych etapach ogólnopolskiego konkursu.
Komendant Powiatowy Policji w Złotowie, podkreślił iż funkcjonariusze wykazali się bardzo dobrą wiedzą i umiejętnościami co z pewnością będzie miało odzwierciedlenie w codziennej służbie.
W drugiej części spotkania, Komendant Powiatowy słowa uznania skierował do funkcjonariuszy, którzy dziś odebrali rozkazy o ukończeniu trzy letniej służby przygotowawczej i rozpoczęli kolejny etap swojej służby.
Najlepsi policjanci służby prewencyjnej z powiatu złotowskiego „Turnieju Par Patrolowych”:
sierż. Dominika Bełka – służbę pełni w Zespole Prewencji w Posterunku Policji w Lipce
sierż. Jan Bruski – służbę pełni w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie
Najlepsi policjanci dzielnicowi z powiatu złotowskiego „Dzielnicowy Roku 2026” :
asp. Katarzyna Tylman – Dzielnicowa rejonu 1 miasta Złotów
asp. Karol Gajewski – Dzielnicowy rejonu nr 4 gm. Złotów
Gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki za dzielnicowych w kolejnym etapie.
st.asp. Damian Pachuc
KPP Złotów


4 godzin temu











English (US) ·
Polish (PL) ·
Russian (RU) ·