Niespokojna podróż do PoznaniaDo zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 17:00. Miejscowi policjanci zostali wezwani na stację kolejową w Rejowcu Fabrycznym w związku ze zgłoszeniem o agresywnym pasażerze. 38-letni mieszkaniec Wielkopolski, podróżujący pociągiem relacji Chełm-Poznań, wszczynał awantury i zakłócał spokój innych podróżnych.Z relacji pracownika obsługi pociągu wynikało, iż mężczyzna zachowywał się agresywnie, w wyniku czego został zmuszony do opuszczenia swojego wagonu. Sytuacja wymagała jednak stanowczej interwencji
mundurowych.Finał policyjnej interwencjiFunkcjonariusze natychmiast podjęli czynności wobec kłopotliwego pasażera. Podczas rutynowego legitymowania nastąpił niespodziewany zwrot akcji. Po sprawdzeniu danych w policyjnych systemach wyszło na jaw, iż 38-latek jest osobą poszukiwaną przez jedną z komend policji.Mężczyzna został wyprowadzony z pociągu przez policjantów i zatrzymany, co pozwoliło reszcie pasażerów na kontynuowanie podróży w spokoju.- Następnego dnia, po przeprowadzeniu niezbędnych czynności procesowych przez śledczych, 38-latek został zwolniony - informuje nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Cheł
mie.Czytaj też: