Portfel na radiowozie

6 godzin temu

Komendant Paweł Żebrowski uczestniczył w poniedziałek po swojej pracy w posiedzeniu komisji bezpieczeństwa Rady Miejskiej Łomży. Gdy wyszedł z ratusza przy Starym Rynku około godziny 18., ze zdziwieniem zobaczył, iż ktoś zostawił portfel za wycieraczką radiowozu Straży Miejskiej.
Idź do oryginalnego materiału